Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Testi torch
pershendetje
jam 7zan per her te par 9jav sot isha kontroll dhe mjekja me tha me bo testin torch po me rekomandoi ne shtetit me bo desha me pyt a bohet ne gjilan ne spital te shtetit (se per ne prishtin me tha qe bohet ) faleminderit
Anita Sha (2 muaj më parë)
Anaa Anaa (1 muaj më parë)
Anita une e kom bo 2 here edhe e kom bo gjithmone privat se nuk e di nese e bojn ne te shtetit apo jo. Privat kushton 80euro. Ndersa ne te shtetit nuk e di per besë si funksionon dhe a e bojn krejt spitalet apo veq npr.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?