Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dr.Riza malaj
Pershendetje per te gjitha pata nje pytje rreth kti Doktori I pash Edhe do pytje tjera ktu ne portal po ishin ma te vjetra thash te pyes a keni njohuri rreth kti doktori e pata me pyt njo me Emrin Agnesa e pat a ki pas suksese qe paske qen te ky mjek sidhe qfar procedurash kish qofse je ende ne kte portal ju falenderoj .
Ylli Im (1 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?