Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena urgjent ju lutem
Me ra goca 8 m nga krevati,ne pllaka tek kemba krevatit tjt.Ishte ne gjume,e kisha rrethu me jastike ,ika ne tualet vtm kur e degjoj duke ulerit.E dergova urgjent spital ,m3 thane duket normal.Nese nuk vjell ska asgje.Goca nuk volli,i dhahs me pi pas 1 ore dhe pas 4 oresh e gjyse vurs gjume.Deri tn njs duket me sjelljet.Jam trembur shuuummm,sa sme pushoi zmr kur e pash aq keq.Hera 1 qe me ndodhi.Keni pas raste te tilla,a kn qen mire bebat?
Ema Z (1 muaj më parë)
Ema Z (1 muaj më parë)
Flm per eksp tuaja.Thone po te vjelle duhen bere teste ekzaminimi shtese
(1 muaj më parë)
Edhe mu me ka ndodhur kur i ka pas djali 9 muaj ja lash burrite mas 1 minuti ja ndegjova zerin duke qajte..as djali im ska pasur te vjellura as kurgja.. Vali e vjellura tregon qe mundet me pas ndonje lendim e duhet me i bere kontroll ma te felle
Vali Shaqo (1 muaj më parë)
Ema me ka ndodhur nja 3 here, por lere te krevati vet, une qe ateher e le te flej ne krevatin e tij, se e vendosja diten ne krevatin tim por eshte gabimi me i madh se si dihet . Nje pyetje, pse te vjell ca do te thote se nuk e di
Amra Mehmeti (1 muaj më parë)
Mos u shqetso e dashur mka ndodh edhe mu po ne spital nuk e kemi dergu se nuk ka vjell edhe i kishte sjelljet normal si cdo dite , edhe e jotja masi nuk ka vjell ska kurxho rrezik qofte e fundit

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?