Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dhimbjet vaginale pas lindjes cezariane
Pershendetje, kom lind me operacion qe 5 jave po kom fillu me pas dhimbje nvagine diqysh si dhimbjet kur don me te ardh cikli, deshta me pyet nese dikush e ka pas te njejtin rast si une, a eshte normale se kontrollen te gjinekologia e kom pas 2 jave?
Adea Esa (1 muaj më parë)
Melosa Aliuu (1 muaj më parë)
Adea une kom pas lindje natyrale e mas lindjes dyt e kom kete dhimbje gjate kohes ciklit mjeku me ka than qe normale mas lindjeve mi ka rekomandu do terapi qe nuk i kom ba, po me vjen qudi qe edhe me cezariane me pas po besoj qe e njejta se ka ndiku shtatzania per ma shum ta spjegon mjeku yt.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?