Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vaji i arres me fara te zeza
Përshendetje a mos keni perdor dikush per ngecje ne te folurit se me kan propozu për vajzen po spe di a ka dikush qe ka perdor per femij jam
Shum ne dilem
Miesa M (1 muaj më parë)
(1 muaj më parë)
Miesa mos u bon marak se ja nis fol veq qetesohu
Miesa M (1 muaj më parë)
Komenti është larguar nga moderatori
Miesa M (1 muaj më parë)
Erta A po ja lexoj po mdoket sa po mundomi na me shti me fol si me inati edhe ma shum ajo nuk fol kaniher shum po merzitna po kaniher po tham wyshe ka shkru Zoti bahet
Miesa M (1 muaj më parë)
Alas Alas po shpresoj shum pasi ka fol nje her me fol prap ja kum ba gjitha mjekimiet gjitha i dalin mir burrin e kam te "smut" ka fmija ban teper teper shun edhe jeton jasht i dokem qe veq aj ka fmij hahah
(1 muaj më parë)
Miesa ka mundesi qe edhe prej msyshit lexoja naj sure per msysh...
Alas Alas (1 muaj më parë)
Pershendetje po te tregoj rastin ne familje i njejti Djali 1 vjet ka thon mama baba e pak fjal tjera qe i thojn ne ate mosh, edhe per nje here e ka nderpre aa nje fjal ma se ka fol, e kan qu gjithkun edhe kot, e ka qu ne kopsht aty mas nje kohe ka fillu pak me fol naj fjal kur ka dasht aj vet, po krejt i kan than qe Nana e Baba po e marrin msysh se shume bojshin mas ti qdo levizje e komentojshin eci tha bani anej knej, edhe nje dit veq u qu ne mengjes edhe ja ka nis me fol krejt normal, tash eshte parashkollor edhe fol shume mire.. edhe qika jote e ka prej msyshit te prinderve se mas shumti marrin msysh nga prinderit, lene qiken mos ja vnoni veshin qka bani qka tha masi ka fol nje here fol prap pa problem
Miesa M (1 muaj më parë)
Erta A tel si la fare e tv nganjeher po shum pak ,por esht shum e bukur me pa i ka syt shum te mdhej qerpiket e gjat e te shpesht te zi teper floket ngjyr te bardh e vizllueshem ja kum pre por prap bie ne sy shum si fmij dhe te gjith thon nga msyshi e ka por sdi Qfar te bej me e qoj ne qerdhe te lokopedia 5 her ne jav
(1 muaj më parë)
Miesa sa i perkete ketij vajit skam ide mirpo hekja telefonin tv ulu luj me ta foli qdo hera merre edhe ne kuzhine bashke...nese ndegjon nese i ndjek komandat e tuaja athere mos u shqeteso shum...ti vetem mundohu me i fol sa ma shum
Miesa M (1 muaj më parë)
Erta a tash i ka ba 3 vjet por mka fo me 1 vjet bab mam ama po jo tete tani perniher u nal
(1 muaj më parë)
Sa vjeq eshte vajza

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?