Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

përshendetje nëna kam një hall te madh !!!
desha nje mendim nga ju : kam djalin 3 vite e 9 muaj por me flet shum pak mama baba qao qyss kshtu gjena te shkurta dhe shum pak po dyshoj mos esht shkaku bajamve ose gjuhes sepse perdor 3 gjuh ne fjalt qe thot kisha dasht nje kshill aöo öergjigjje nga ju .!
Eldion Sidorela (1 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?