Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

përshendetje nëna kam një hall te madh !!!
desha nje mendim nga ju : kam djalin 3 vite e 9 muaj por me flet shum pak mama baba qao qyss kshtu gjena te shkurta dhe shum pak po dyshoj mos esht shkaku bajamve ose gjuhes sepse perdor 3 gjuh ne fjalt qe thot kisha dasht nje kshill apo përgjigjje nga ju .!
Eldion Sidorela (1 muaj më parë)
Linda Nebih Nil (1 muaj më parë)
Mendoj qe perderisa flet pak ska problem. Psh nese te kupton qka o thu e nese te ndegjon ose nese flet kapak me lodrat e veta. Un kam pas shkru ktu ma heret edhe mu djali deri 3 vjet krejt pak mka fol biles nijer mendova qe do me i ndal edhe qato fjal qka i folke qaq rrall qe folke. Po tani filloj me fol edhe shum shpejt tash 4 vjet i ban ska fjal qe se fleet bile nuk ndalet tuj fol sa kanijer me burin bajm hajgare niher sun e shtishim me fol tash sun pe ndalim. Po dergoje per bajame kqyre niher. Ishalla gjithqka ne rregull
Miesa M (1 muaj më parë)
Eldion edhe djali i dajes e ka me ket problem jeton ne gjermani mjeku i ka than e ka bajamin e tret e duhet me operu ata e kan operu para 1 muj afersisht por tash hala shum frik zdi nese ka fillu me fol apo jo aj tahs4 vjet i ka
(1 muaj më parë)
Nese mendon qe shkaku i bajameve fol me mjekun...ama nuk e besoj qe ndikojn bajamet...mundohu me i fol sa ma shum qite kohe dergoje ne kopshte tv telefon largoja...nese i perdor. Nese eshte ne rregulle me komandat athere mos u shqeteso tek e fundi per me heke marakun konsultohu me naj logopet...
Eldion Sidorela (1 muaj më parë)
?!

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?