Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje nena
Kam vajzen 4 muajshe dhe kur i ka pas 2 muaj nuk ma merrke gjinin dhe kam fillu me pomp dhe qumsht formuul per shkak qe nuk kisha mjaftushum qumsht dhe para 1 jave vendosa me largu nga qumshti gjirit krejt dhe vendosa me mbajt nje diet por prap ikom ra pizhman dhe podu me kthy qumsht gjirit por nuk po kam shum pak as 30 ml deshta me dit nga ju nena a ka gjasa mem ardh qumshti prap dhe qka me perdor (nga provoja juaj)
Blerta Syla (5 ditë më parë)
Anisa Swiss (5 ditë më parë)
Pershendetje e dashur. Un mendoj se po , pij 1.5 l deri 2 l uj ne dit, dil shetit ne natyr largoje stresin mendo qe do te kesh qumesht dhe fute beben cdo ore ne gji , mos e bo me pompe me . Per 1 jav do te kthehet besoj, nga eksperienca ime . Te uroj te gjith tmirat .

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?