Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Strishot ne shtatzani
Pershendetje nene , deshta tju pys per strishot .. A ka ndonje rrezik nese behen ne fillim te shtatzanise ( java 6)
Pasi dr me rekomandoi ti bej .
Tediana S (1 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?