Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Me jepni ndonje ide?
Pershendetje nena shpresoj se jeni mir ju dhe familjet e juaja kam djalin 1 vjet e 3 muaj shum bre kam problem ka ushqimi e mban shumm ushqimin ne gooj e nuk ka apetitt hiqq hiq a keni ndonje ide a najsen bre se si nan nuk jam tu u rehatu se as me killa per muujt qe i ka sosht tamon me shendet osht mir shyqyr vetem se ka ushqimi kemi problem nese dikush ka ndonje ide kalofshit mir ju pershendes
Reaa R L R (2 muaj më parë)
Anaa Anaa (2 muaj më parë)
Reaa, shiko te lutem mos ka problem me infeksion urinar ose mos osht anemi ngase djali im keshtu gjat gjith kohes nuk hante asgje dhe si e shihte pjaten ende pa ja ofru tek goja villte. Te lutem beja analizat e gjakut dhe te urines sepse un nuk pata reaguar me kohe dhe pastaj u be problem madhor.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?