Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Cerkllazha
Pershendetje.Para disa dite kam bere cerkllazhen, jam ne javen e 20,mire e kam kalu, skam pas dhimbje.
Pyetje ime te dashura eshte,cfare aktivitete keni bere edhe pse disa i kam te ndaluara rreptesisht,po ecje a keni bere apo dicka te lehte sa me kalu kohen.jam veq vet e spo shtyhet koha vetem shtrite. Faleminderit paraprakisht!
Jona Jona (12 ditë më parë)
Jona Jona (11 ditë më parë)
Faleminderit, dona. Arsyja e cerkllazhes eshte qafa e mitres e shkurtuar.
Dona Donaa (12 ditë më parë)
Nese nuk eshte rrezik nvaret per qfar arsye ke qit cerklazhen . Po mir eshet mu rujt ma shum ske nevoj me hec shum apo diqka me pun te shpis mu marr ngapak mu kon sadipak aktive nw shpi besoj qe mjafton

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?