Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

jam shum keq
pershendetje dashta me nda diqka me juve shpresoj qe dot mnihmoni se jam shum keq. sapo jam martu edhe pe kam shum problem humbjen e virgjeris ka 1 vit qe po tentojm me humb po shanca ska jam shum shum e ngusht, partneri problem diqka nuk ka. po mu ka fiksu nkry shum keq edhe psiqikisht pom ndikon shum ky sen kemi provu paraloja e gell nbarnatore e gjithqka qe kom lexu po nuk po ka efekt. a dini diqka ju si muj me humb ma shpejt, pom vjen marre me shku te gjinekologu per ket problem, ose a dini qe shkon dikush per ket problem te till a mundet mem ndihmu gjinekologu a ka ndonje mjet qe ta humb apo met mpi ose diqka met dhan me pi a keni ndegju diqka ju
Zana Krz (1 muaj më parë)
Anaa Anaa (1 muaj më parë)
Zana me sa kam lexuar rreth kesaj teme, procedura eshte e thjeshte, vetem e ben hapjen e hymenit me prerje besoj me anestezion lokal. Nuk ja vlen per asnje sekond te vazhdosh ne kete gjendje kur krejt kjo mund te kryhet per pak minuta. Te lutem shko te gjinekologu nese e ke te veshtire gjeje te jete femer qe mos ta kesh siklet te ja sqarosh situaten por qe nuk eshte asgje tragjike per tja sqaruar.
Vali Shaqo (1 muaj më parë)
Zana e mbaj mend qe ke postuar dhe njehr, po me fal ca pret akoma per te shkuar te gjinekologu? Ca turpi ka? Nese vazhdon kshu vetem do shkaterrosh martesen dhe jeten tende. Kush duron 1 vit ashtu, me grua ne shtepi e pa kryer marrdhenie, i bie te shkoj me te tjera 1 vit. Shko urgjent te mjeku, mos e ler me pas dore
Zana Krz (1 muaj më parë)
Anaa anaa qfar procedure kryejn gjinekologu a ban mem tregu ma gjansisht
Anaa Anaa (1 muaj më parë)
Zana te keshilloj ta kryesh me procedure te gjinekologu ngase keshtu vetem do e shkaterrosh martesen sepse askush ska durim te te pret gjith jeten. Ka disa gjera qe nuk behen me vullnetin ton sado qe tentojme. Nuk eshte aspak turp me kerku nderhyrje tek gjinekologu ngase ka plot raste te ngjashme si ty qe e kryejn me procedure sepse ndryshe seshte e mundur.
Orhide E123 (1 muaj më parë)
Te Kisha keshillu me shku te ndonje gjinekologe qe ndihesh e sigurt ti dhe tja tregojsh problemin pasi qe ka zgjidhje , eshte e vertet se dikush e ka problem pasi himeni esht tri lloje ti mesiguri e ke te fort e te shkakton shum dhimbje edhe normal te esht ber pastaj psiqike, un kam pas diqka te ngjashme.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?