Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjente
Nena kam nje pyetje urgjente, kam pas abort ne muajin prill me kokra e bera ne shtepi, pas ksaj nuk bera dot me nje eko se skisha mindesi. Ne 23 maj me erdhi cili por deri me sot isha me gjakderdhje , ditet e fundit pak me pak, por qepar pata gjakderdhje te madhe dhe si copa. I bie nuk kam qene pastruar mire . Ju lutem nje.mendim sepse doktoret te henen jane ne spital, se di kush ka pas abort dhe ka qene kshu. Se di a jam shprehur qart por nga shqetesimi shkruaj me nxitim
Vali Shaqo (1 muaj më parë)
Vali Shaqo (1 muaj më parë)
Mua me ben habi se ne 23 maj me erdhi cikli , ok thash pastaj sikur po vazhdonte me gjat, e pastaj si duke u pakesuar por gjaku si me i erret, kur dje plasi gjak i kuq e ca si copa pak copa te vogla m3 ben habi shume, neser do ahkoj ne vizit po kam merak shume mos me shteojn ne spital se kam dhe 2 femij, ose ishalla me japin kokra prap
Jona Jona (1 muaj më parë)
Vaki, eshte dasht pas abortit te besh nje kontrolle se ka mundsi nuk je pastru komplet e tash me cikel te bien si copa. Edhe une kam pas dy aborte me tableta po pas 7 dite kam bere kontrolle,me pa se mos ka mbete dicka dhe pastaj kam pas cikel normal. Mundesisht bene nje kontrolle eshte me mire dhe me leht ngelesh shtatzene. Mua dr me thoshte je pastruar mire dhe menjehere pas ciklit te pare mund te provosh.Te uroj shendet dhe sa me shpejt te gezofte Zoti
Ina 86 (1 muaj më parë)
Vali mund te kesh pasur ndonje hematome dhe te ka plasur ,po gjths beje nje kontroll ne qofte vazhdon keshtu ,,,me sa di duhen 2-3 cikle te normalizohet trupi

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?