Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Implantimi
Pershendetje, shenj e implantimit a eshte njera nder to dhimbje ne mes te shpines dhe dhimbje ne fund te barkut ndonjeher vin ndonjeher ikin, ndonjehere duket se te kalon kah veshka
Qesa Qesa (1 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?