Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjent
Nena ju lutem se u cmenda, kam qe tash nje vit qe beba thuajse 2 vj me vjell. Fillimisht ja vuren dhembeve se i nisi pikerisht kur nisen dhembet me i dal. Po u be nje vit kjo pune me vjell thuajse cdo dit, cdo dy tre dite. Nuk ha shume te thuash e ka nga teprica madje mund te vjell edhe qe ne lugen e pare. Disa here e nxjerr ushqimin sikur eshte pacoptuar fare por edhe me pure prape vjell. Jetoj jasht e ketu as problematike sma kan bere ti bejn vizita te tjerq. Thon perderisa ska shenja te tjera mire eshte. Alergji ka vec vezen po ja kam shmangur, gje tj me teste ska. Ushqimin e ka me orare plus mundohem tja jap nga pak edhe prape ska permiresime. ndihem e pafuqishme, me shkon cdo mund ne ushqim dem. Sdi cfafe mund te jet arsyeja
Ju lutem me ndihmoni nese keni kshu rasti, si ja keni bere apo ca vizitash ti ndjek
Sara Hoxha (1 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?