Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Harresa !
Pershendetje nena shpresoj qe jeni mir , pak jasht teme po koheve te fundit po haroj shum tash po mduket e tepert e jo normale kjo , haroj shum gjera ku i le telefonin , kuleten , fakturat e pasi e gjej me kujtohet diqka si trubullt , kam nis me u frikesu edhe termin me bo te mjeku po frikesohem mos kam diqka , shpesh burri si shaka ma bon krejt e hupt je bo duhet met qu te hoxha me fry se sme kujtohen kur mi lyp disa gjera off tani po bohem nervoz edhe me shum me veten po mduket vetja budallaqe , qka me preferoni a keni pas a degju ksi rasti dhe qka mundet me qen shkaku ?
Dorina Tina (22 ditë më parë)
Dorina Tina (13 ditë më parë)
Ema diteve te fundit po me del gjumi 3 ose 5 mengjes e me spo me mer tani po behem nervoz pse spo mundem me flejt edhe pak vetem sjellem ne krevat se di pse qka po ndodh me mu keshtu
Ema Z (15 ditë më parë)
Tina nqse sfle gjum te rregullt vec prej gjumit e ke harresen ta dish.
Dorina Tina (19 ditë më parë)
Lira po un dy vite qe kam lind sd kam pas ket problem dej tash spo di ket muajin e fundit mu shfaq keshtu , tash kam fillu edhe problem me gjumin me pas me del gjumi 3 ose 5 mengjes se diq far po ndodh keshtu
Dorina Tina (19 ditë më parë)
Alas un si kam mar vaksinat asnjonen te covid spo di kuj me ja lan fajin tash hahah po ishalla hajr
Lira Krasniqi (20 ditë më parë)
Un menoj qe veq prej shtatzanis mka met harresaa, sjom kanq eshtu perpara tash teper harroj, vaksinat e kovidit veq njanen e kam mar nashta ka ndiku edhe ajo pak spo e di po prej shtatzanis poo valla ppt metke dishka
Alas Alas (20 ditë më parë)
Pershendetje edhe une jam si ti nese e la dikun kuleten ma harroje qe e gjej, ose nese mshefi diqka kurr sme bjen men ku e kam mshef, krejt Covidi edhe shakaku vaksinave se kon po e nij tu than po harroj po harroj kahtuqe ishalla hajr se krejt qet problem e kena shkaku covid vaksinave
Dorina Tina (22 ditë më parë)
Anisa po stres kam se djalin e kam shum te veshtir nuk rrin me kerkond veq me mu e burrin , po nuk punoj vetem qeto punt e shtepis drek dark , po them me vete ka qe punojn e kan me shum femij e nuk harojn keshtu po mendoj qe vetem un jam kshtu spo di hajr ishalla se teper koheve te fundit se fillim sjam bere merak thojsha normale
Dorina Tina (22 ditë më parë)
Melosa po djalin e kam dy vjet normal ne fillim pas lindjes jam kon me keq e sjam kon kshtu me haru tash spo di pse , hajr ishalla
Anisa Swiss (22 ditë më parë)
Pershendetje Dorina, mos ki frik sepse asgje nuk ke , mua dhe shum te tjerave na ndodh e njejta sepse kemi shum gjera per tber dhe e kemi mendjen e hapur, dhe stresi ka te bej. Un qe kur linda beben e dyt dy muaj e para mir e tash shum harrojm edhe un edhe burri shum te angazhuar nga gjith anet .
Melosa Aliuu (22 ditë më parë)
Dorina e njejta po me ndodh valla ama po e verej veten psiqikisht e lodhun edhe pagjumsia po ja la fajin ketyne
Dorina Tina (22 ditë më parë)
Faleminderit jeta veq tash deri sa vi ne kosov e me shku kismet
Jeta Imri (22 ditë më parë)
Pershendetje...te sugjeroj te besh rukje tek ndoni hoxh qe meret vetem me Kuran jo hajmali e kshu gjera tjera por gjej ni hoxh qe ben rukje me Kuran..dem nuk te ben aspak

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?