Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A kryhet aborti
Nena kam nje pyetje per nje te aferme timen a kryhet aborti ne gjinekologji me deshir a vetem.kur ki naj problem . Un me sa e di nuk mundesh te abortosh me deshir ne gjinekologji a jam gabim spe di se qashtu me.doket kam ndegju e deshta edhe nje mendim apo jeni ne dijeni diqka
Lea Uka (15 ditë më parë)
Lea Uka (15 ditë më parë)
Ashtu thash dhe une per ata pyeta
Dona Donaa (15 ditë më parë)
Jo sepse eshte krim krim krim
Anaa Anaa (15 ditë më parë)
Lea aborti është i ndaluar me ligj përveç rasteve kur paraqiten probleme tek fetusi ose tek nëna dhe duhet patjetër të bëhet abort. Kësisoj kjo procedurë nuk kryhet në spitalet shtetërore kur bëhet me vullnet pa pas komplikime. Edhe mjekët privat bile e kan të ndaluar por që tek ne nuk respektohet kjo gjë. Kështu që shoqja të gjej dikë privat ta kryej procedurën

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?