Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Hapat parë të fëmisë

Femija im eshte 15 muajsh, ka shume kohe pra me saktesisht qe ka 4 muaj qe ka filluar te ece rreth mobiljeve por akoma nuk eshte leshuar te ece vete. Brenga ime eshte qe femija im nuk e leshon komplet shputen ne toke, ju lutem nena qe jeni me me pervoje te me jepni komentet tuaja, gjthsesi ju faleminderit.

Arjeta (12 vite më parë)
Mimoza (12 vite më parë)
Arjeta, nuk e di se ku jeton por nese jeton ne Prishtine mire kish me qen me e vizitu njhere te Dr. Cen Bytyqi per me e hek brengen dhe ai din te kshillon me se miri.nuk ma mer mendja qe eshte dicka shume shqetesuese se dhe vajza ime ka fillu me hec shume vone, por sidoqofte me mire me e mar dhe mendimin e profesionalistit

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?