Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Hemorroidet

Pershendetje deri tek te gjitha nenat, pyetja ime eshte ne lidhje me hemorroidet te cilat pas lindjes po me mundojne shume, kam gjakderdhje dhe dhimbje te madhe (kur kryej nevojen), a ju ka rastisur edhe juve kjo gje, nese po me tregoni qka te perdore?...i pres pergjigjet tuaja.

Nora (12 vite më parë)
Klodi (12 vite më parë)
Pershendetje, e dashur Nora! Une kam 2 muaj qe kam lindur dhe qe pas javes se dyte te lindjes e kam kete problem. Kam perdorur nje pomade te cilen e gjen ne farmaci dhe quhet Procto synalar. Kjo pomade mi ka lehtesuar disi dhimbjet por ende nuk kam gjetur dicka qe te mi qetesoje plotesisht. Te uroj sherim te shpejte!
Mimoza (12 vite më parë)
Pershendetje Nora, shume femra kane probleme te tilla pas lindjes. Jane ne barnatore disa krema por cka ka pas efekt shume te madh te une ka qen kosi i kefirit, eshte vshtire me e gjete vetem, vetem ka efekt mjaft te mire;

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?