Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Problemet gjate shtatzenise

Kam edhe nje pyetje nese ben? Jam ne muajin e 6 te shtatzenise dhe beben e kam shume poshte, me kane thene te kem kjudes, edhe gjinin ende spo ma qellojne se qfare e kam (vajze apo djale), te lutem me tregoni se a mundem te kem probleme ne lindje, eshte lindja e 2, kam problem edhe me kerthizen me dhemb, pjesa e poshtme e kerthizes here me behet si porc (me fryhet) e here jo, kam dhembje vetem kur eshte koha e vranet, edhe kam kruarje, me kruhet krejt trupi vetem kur jam shtatzene. Me fal e zgjata shume por pres pergjigjje sa me te shpejte, ju lutem.

Blerta (12 vite më parë)
Blerta (11 vite më parë)
Dita flm shume e nderuar per pergjigjen qe ma ke dhene, edhe nje here te falenderoj nga zemra shume nuk po e di a je nene, apo sa femije i ke, sido qe te jesh, te uroj cdo te mire ne jete edhe harmoni dhe shendet ne familje.
Dita (12 vite më parë)
Beben qe e ke poshte eshte e vertet se eshte problem, mirepo nese kujdesesh prej levizjeve te shpejta te shumta sduhesh me qu sende me peshe te rende, mos mu ngre me trup etj. dmth kujdes me pas vazhdimisht qe mos te kete ndonje pasoje e sa i perket kruarjes, sdi cka te them perpos mos je alergjike ne ndonje gje, shpresoj te te ndihmoje pergjigjja sadopak, klm gjithe te mirat.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?