Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vitaminat për fëmijë

Femija im eshte 1 vjet dhe ha shume pak, vetem me zor duke e ushqyer, kam fillu ti jap vitamin Pikovit mirepo nuk po ka efekt, ju lutem me keshilloni çfare vitamina te perdori ose ndonje metode tjeter qe femija im te haje me qef ushqimin, ju faleminderit per mirekuptim.

Ana (12 vite më parë)
Bujari (9 vite më parë)
Une jam bujari edhe kam te njejtin problem. Kam qeen te urologu sdi sa her.ikam bo te gjitha analizat qe mka udhzu urologu.te gjitha ikam ba ka 2.3her si nkosov edhe ne maqedoni dhe shqipri po problemi esht se un.spermogramin ekam mir si ngjyren peshen .po qelizat ikam 0.0.tregomni si ka mundsi mepaas ni femi.edhe aka mundsi medit qmimin e feokundimit in vitro.edhe ku mu drejtu. Faleminderit per mirkuptim bujari
Mimoza (12 vite më parë)
Pershendetje Ana, nese ke mundesi me i porosit nga Mali i Zi apo nga Beogradi jane vitaminat imunnoprobiotik me duket ne kuti dhe mrenda jane rreth 10 qese te cilat duhet te perzihen me caj ose me ndonje leng ose ne barnatore te ne ka me ble Floradix vitamina.Vajza ime nuk ka pas probleme me peshe por njof nje femije i cili kishte probleme te tilla dhe pasi i ka perdor vitaminat imunno-ka fillu me shtu peshe.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?