Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Emër për vajzën

Ju pershendes te gjitha nenave.


Jam ne javen e 30 të shtatëzanise mirepo ende nuk jam percaktu per emer, ju kisha lut qe te ma gjeni ndonje emer musliman me dmth - nje per vajzen qe do e lindi se shpejti!


Ju falemenderit per mirekuptim.

Bana (12 vite më parë)
Nora (11 vite më parë)
Egla besoj qe ka me ju pelqy.
Dona (12 vite më parë)
Medina-besoj qe e din kuptimin, Tara-i bije yll ne gjuhen arabe, Rejsa, Sumeja, Kanita, Nedreta, Neira te gjithe keta jane emra musliman, shpresoj se te kane pelqyer :)
Dita (12 vite më parë)
Keto emra Dorela, Sidorela pa kuptim jane e si musliman duhet me kqyre kuptimin dmth ska rendesi gjuha por te jete kuptimi i mire, emra musliman do ti qoj mrena pak minutave inshaAllah klm.
Bana (12 vite më parë)
Shume shume ju faleminderit shume te bukur qenkan keta emra, ju pershendes Bana.
Erita (12 vite më parë)
Buna :) vec se di i bjen me qene emer musliman.
Nora (12 vite më parë)
Azra, Amine, Arife, Alije, Ajshe, Elife, Esma, Hana, Hava, Lejla, Mejreme, Suela, Zehra dhe disa emra me modern: Dorela, Sidorela, Besa, Bora, Viola...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?