Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lija e ujit dhe shtatzënia

Pershendetje Nena, jam shume e shqetesuar per nje problem. Te dy femijet e mi e kane pasur line e ujit (varicellen). Tashme eshte ne fazen perfundimtare. Une e kam bere testin e shtatzenise dhe jam gati ne javen e trete te shtatzenise dmth kur atyre ju ka fillu lija e ujit, isha ne javen e pare, por nuk e kam dite qe jam shtatzene. Ju lutem nese dikush ka pas rast te ngjashem te me tregoje sepse jam shume e brengosur se cfare mund te ndodhe me frytin qe e kam ne bark? Ju faleminderit shume.

Vjollca (12 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?