Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gazrat

A ju ka ndodh qe me pas gazra shume sidomos pas lindjes, a ka naj ilac per kete, behem merak se edhe djali tash pi gji e ka shume e sbahet rehat?

Dita (13 vite më parë)
Bruna (13 vite më parë)
Edhe une kam shume gazra por ndoshta na cfryhet trupi ....... per ilac se di a ka ...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?