Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Emra për vajza

Jam Lona, nese keni ndonje emer per vajza te bukur dhe te veçante por me kuptim, ju lutem me sugjeroni diçka. Kalofsh bukur.

Lona (11 vite më parë)
Genta (11 vite më parë)
Suela emer i mire edhe emer musliman
Jeta (11 vite më parë)
Me ndihmoni ta gjej nje emer te bukur per vajzen time qe kam me lind edhe dy muaj. Ju pershendes shume.
Lona (11 vite më parë)
Jam Lona, Bruna shume te bukur emrat. Faleminderit. Une po i mbaj shenim dhe se dua dhe ca jave qe te lind. Jam ne javen e 36 per 37 te shtatzenise, por pasi te lind padiskutim qe do te tregoj dhe nje here shume flm. Klm zemer.
Bruna (11 vite më parë)
DANIA - e bukur, DARIA - e ditur me kulture, ELIZA - unike e çmueshme, ERINA - zonje e bukur, ERMINA - miqesore, INES - dashamiresi, NADA - bujari, RAJANA - dere e xhenetit, REINA - mbretereshe paqesore, RUBINA - e bekuar me dashuri, ujevare, SABRINA - trendafil i bardhe, TARA - yll, UERDA - trendafil, keto jane te gjithe emra musliman, kur t`ia vendosesh emrin te lutem me thuaj çfare i vendose.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?