Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Emra për djem

Ju lutem, me propozoni disa emra per djale si dhe domethenien e tyre. Ju faleminderit!

Rita (12 vite më parë)
Dita (12 vite më parë)
Mundesh me i gjet ne google emrat musliman per djem mirepo disa prej ketyre nuk jane aty por kane kuptim shume te mire, nese don ti shkruaj Arjeta se keta jane emra te femijeve te familjes sime, klm. Ndersa ty Rita a te pelqeu ndonjera dhe cilen ke vendos me ja vendu? klm, tung.  
Bruna (12 vite më parë)
Kliko ne google 'emra musliman per djem' dhe te del direkt...
Arjeta (12 vite më parë)
Ju lutem a mundeni te ma jepni linkun e ketyre emrave se ku i keni gjetur se shume te bukur.
dita (12 vite më parë)
amar,besar,nur,tarik,suhejb,seid anuar raonar ajan etj
Bruna (12 vite më parë)
AJNI - si drite e syve emer mysliman, AJSI - si akull, ALMIR - princ, ANUAR - vezullues, UNEJS - i bute i dashur i ngrohet ,i qeshur gazmor i shoqerueshem, shpresoj te te pelqejne jane emra mysliman...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?