Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Skrrajat te bebet

Pershendetje, nena deshta t`ju pyes, mos e dini si jane ato skrrajat e bebeve, une e kam nje djale tash i mbush 8 muaj, mirepo kam disa dyshime gjate nevojes se madhe, me duket sikur disa penje te zi, mos eshte prej ushqimit ose prej pemeve, apo diçka tjeter, a mund te me thoni ndonje gje me shume, shenjat, simptomat, etj?

Mira (12 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?