Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lëvizjet e bebit

Pershendetje nena, nese mund te me tregoni per levizjet e bebit, une jam ne javen e 20, ka 1 jave e gjys qe i kam ndegjuar levizjet e bebit, por desha tju pyes a ne cdo ore e keni ndegjuar bebin duke levizur apo mbrenda dites disa here? Ju faleminderit per pergjigjet tuaja.

Marigona (13 vite më parë)
E.lona (13 vite më parë)
Marigona, mvaret prej bebes, disa ma shume disa ma pak, po edhe nese se ndine per disa ore, ndoshta po fle, kom ndegju qe ka beba qe ka 10 ore s levizin, flejne...po nese zgjat ma shume, atehere mire kish qene me fol me gjinekologen.
Bruna (13 vite më parë)
Bebi leviz si gjate dites edhe gjate nates... eshte me bebe... ka bebe qe levizin shume, ka bebe qe levizin pak... keshtu qe mos u merakos... te pakten keshtu me kane thene mua...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?