Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Djegja e stomakut (lukthit) ne shtatzani..
A esht normale djegja e stomakut ne shtatzaani un kam hyr ne mujin e 3-t .. Dhe si mund ta parandaloj kte djegje... Ju flmmm per pergjigjet tuaja.. Respekt...
Alba Alba (11 vite më parë)
Denissa Gashi (11 vite më parë)
edhe une kam pase te njejetin problem, por me kan ndihmu shume kokicet apo palagaqat si i thoni, qdo mbremje kam ngrene kokoce dhe me ndihmonin.
Alba Alba (11 vite më parë)
kosovare flm per keshillat e dashur.. per qumshtin e di qe mdjeg me mther e se pi dot mazallaaah :P
Alba Alba (11 vite më parë)
Linda po dhe un sidomos ne dark e kam djegjen.. edhe te vjellat po me te vjellat mkapin 1 jav me pushojn pastaj mfillojn prap e kshu..!!
Kosovare 1 (11 vite më parë)
alba,ushqehu shpesh e ngapak dhe ikju ushqimeve pikante(djegese)turshive,brumerave etj,ha sa me shum sallate perimesh te fresketa,peme dhe uje sa me shume,per djegije te ndihmon edhe qumeshti i ftohet...
Roland Dior (11 vite më parë)
Alba une tani jam ne javen e 35, dhe kam me shume se 3 muaj qe jam keq me lukthin, dhe nuk e di pse me se shumti kam probleme gjate nates, por shpresoj se do te kaloj shpejt ty, e te mos shkoj kaq gjate sa mua kjo. Te uroj shtatzani te mbare dhe nje bebe te shendoshe!! Ju pershendes dhe gjithe te mirat per te gjitha ju qe komentoni ketu!!
Alba Alba (11 vite më parë)
Flmmm e dashur.. shum e sikletshme kjo puna stomakut :)
Ada W (11 vite më parë)
Nuk esht per tu shqetesuar alba, djegja dhe dhimbjet mund te jene te shpeshta. Une do te sugjeroja te haje shpesh dhe nga pak qe stomakun te mos e kesh bosh. Perdor edhe buke te thekur se te ndihmon. Un vet kam vuajtur shum por me kalimin e kohes do behesh me mire.. Shtatzani te mbare...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?