Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Të vjellat dhe barkqitja tek fëmija 6 muajsh

Ju pershendes nena!


Kerkoj keshilla nga pervoja e juaj, djali im tani eshte afer 6 muajsh dhe ka 7 dite qe ka barkqitje edhe tre dite ka pas edhe te vjella, edhe pasi qe e kam vizituar pediatrin dhe e kam trajtuar me terapi, equderal, prolife, qumesht pa laktoze, leng orizi, e ushqime tjera, barqitja nuk i eshte ndalur sidomos sot gjate dites ka pasur 7 here shkuarje te barkut (meqenese ndegjova s`eshte nje virus i perhapur shpresoj qe ndonjera nga ju mundet te me ofroje ndonje keshille).


Deshiroj qe femijet e juaj te jene shendoshe e mire!

Rita (12 vite më parë)
Fatima Veliu (8 vite më parë)
All - llahu e sherofte, e udhzofte, cdo dhimbje shum ja lehtsofte, ja udhzofte ata prind qe t\'i kthehen voglushit te tyne.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?