Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

E folura me maje të gjuhës

Pershendetje nena. Une kam nje vajze 15 muajshe, ka 2 dite qe ato pak fjale qe i din ka fillu i thote me maje te gjuhes, deri para 2 diteve s`ka ndodh keshtu ka fol mire. A mund te jete dicka vec kalimtare kjo, po du te ju pyes qe a ju ka ndodh qe edhe femija juaj te flas keshtu me maje gjuhe, pastaj me vone te flas mire?

Sala (11 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?