Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Frika për të ecur

Pershendetje nena, kam vajzen 11 muajshe, ka shume deshire te ec, por vetem neqoftese ma mban doren, e shoh qe ka shume frike, sepse si eshte duke ecur dua t`ia leshoj doren pak ndalet menjehere dhe do te ulet, por qan pastaj pse i`a kam leshuar doren, ne mobilje kapet vetem neqoftese e ka prane dike qe mund ta leshoj doren te ai person. Me thoni a ju ka ndodhur edhe juve keshtu me bebin e juaj? Ju flm per pergjigjje.

Diana (11 vite më parë)
Elona (11 vite më parë)
Pershendetje Diana. Femiu i nje te afermes time nuk ka ecur deri ne 18 muaj, sikurse thua ti, dhe ai femije kishte frike te ecte, ndihej i sigurt edhe veq ne nje gisht te vogel te mbahej. E ema ishte e brengosur dhe i sygjeruan ne kontrolle te neurologu, por gjithqka ishte ne rregull. Mos u shqeteso ,pasi qe femija rri ne kembe ska arsye per brengosje. Ai do te ec atehere kur te jete i gatshem! Gjithe te mirat ty dhe bebit tuaj shendet!

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?