Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ortopedi

Te nderuara nena, e kam vajzen 6 javeshe dhe deshta ta dergoj tek ortopedi per nje kontroll te kukave. A mundeni, ju lutem t'ma sugjeroni ndonje ortoped? Faleminderit shume! Ana

Ana (11 vite më parë)
Denisa (11 vite më parë)
Ana une e kom kontrollu djalin te Faton Morina, eshte shume shume i mire, me Cenin nuk kam qene shume e kenaqur. Prandaj te takon te vendosesh vet. Tung klm.
Eda 1 (11 vite më parë)
Pershendetje Ana, nese jeton ne Prishtine atehere ortopedi me i mire ne Kosove eshte Cene Bytyqi, e ne Peje eshte Isa Kaliqani. Cdo te mire :)
Jehona (11 vite më parë)
Pershendetje Ana une per veti femijen tim e kam derguar tek Faton Morina, eshte nje ortoped shume i mire qe ka mbjell shume suksese dhe pervoje shume vjecare. Tung.
Diana (11 vite më parë)
Pershendetje Ana, neqoftese jeton ne Prishtine, te kisha sygjeruar Dr. Ceni, e kam patur edhe une vajzen time 2 here, nuk ka mjek me te mire per kuka, shko me taxi deri atje sepse nuk e di emrin e lagjes, i uroj bebit jete te shendoshe.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?