Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Disponimi i keq gjatë shtatzënisë

Pershendetje nena... jam Lejla, jam shtatzene ne muajin e 8, po shumicen e kohes gjate shtatzenise kam pasur disponim jo te mire, perkunder faktit se s`kam pasur probleme gjate shtatzenise. Desha te di a jeni ndi ndonjera nga ju keshtu si une, kam nje ndjenje pikellimi, deshperimi, fajesimi s`di as ta shpjegoj sado qe mundohem ta disponoj veten kisha dashur te di a do me kaloje kjo pas lindjes apo si? Ju pershendes shume dhe ju falenderoj paraprakisht per pergjigjet.

Lejla (11 vite më parë)
Lejla (11 vite më parë)
Elona, Moki, Nina ju falenderoj nga zemra per keto fjale lehtesuese qe me keni dhene..Ju uroj gjithe te mirat..
Nina (11 vite më parë)
Oh Lejla hic mos u bon merak, asnjona ma mire sjemi, edhe une kam shume perzimje emocionesh, disponimi, mos vet...hormonet pe bojne te veten... kalon edhe kjo, te pershendes.
Moki (11 vite më parë)
Pershendetje Lejla. Kjo gje me ka ndodh edhe mu edhe perkunder faktit se e du beben jam gezu shume qe jam shtatzene por e kam pas kete ndjenje si ti shume gjate sidomos ne fillim vetem kam qajt qdo gje me ka ba nervoz krejt kohen e pikllume kam qene mirepo ne muajt e mesit te shtatzanise kam qene mire por ne fund apet ka fillu kjo ndjenje si ne fillim tani jam ne fund te shtatazanise kam kalu treminin 10 dite dhe jam ne stres pse akoma spo ndodh lindja. Keshtu qe besoj shumices i ndodh e keshtu mundohem te qetesoj veten ishalla na i fal zoti bebet e shendosh e i harrojme te gjitha. Qaooo.
Elona (11 vite më parë)
Lejla te uroj per shtatzanine uroj qe te shkoj mire deri ne fund. Une kam lindur para dy muajve. Njejte sikurse ty, kete problem kane jo pak gra gjate shtatzanise. Mos u shqeteso, qenke goxha afer lindjes dhe te gjitha kalojne prej momentit kur te lindesh bebin. Bebi do te zbukuroje jeten dhe te gjtha do tí harrosh. Te uroj gjithe te mirat.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?