Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Të ushqyerit e fëmijës 4 vjeç

Pershendetje nena, desha t`ju pyes a keni ndonjera nga ju nje femije 4 vjeç? Çfare peshe ka? Sepse jam e brengosur, kam nje djale 4 vjeç dhe me duket i dobet. A dini se çfare ti jap qe te plotesohet pak? Pres pergjigjet tuaja! Ju faleminderit.

Diellza (11 vite më parë)
Yllka (11 vite më parë)
Pershendetje Diellza! Une e kam djalin 4 vjec peshon 19 kg edhe ky nuk duket i trashe por i hane mire perimet, mish, pemte nuk eshte me rendesi mu dok i plote me mire me honger ushqime te shendetshme qe kane kalori vitamina keto ushqime as mu smu se lojne ky i boni 4 por as nje here grip ska pas. I uroj djalit tend shendet dhe fat jepi ushqime sa me te shendetshme kjo eshte kryesorja :) e sa per mu tash mundesh mi dhone ushqime pa rregull ushqime qe kane sheqer keto e trashin por mos e bo.
Denisa (11 vite më parë)
Diellza, ske pse brengosesh, femija ne ate moshe e din vet se sa duhet te haje. Nese eshte i forte e aktiv, hic mos u ban merak. Femija ha aq sa ka nevoje. Tung klm.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?