Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Agresiviteti tek fëmijët

Pershendetje nena te nderuara, shpresoj qe mund te me udhezoni rreth sjelljes se djalit tim 3 vjeçar, i cili eshte shume aktiv dhe disa dite edhe edhe shume nervoz, vetem qan dhe ka kerkesa te teperta. Problemi me i madh edhe qe sa here qe del kerkon te bleje lodra te ndryshme me te cilat nuk luan veq deshiron ti kete ne shtepi. Nese nuk ja blejme qan shume, e pastaj edhe e mban inatin, as nuk han pa i bertite. Faleminderit shume, Bleta.

Bleta (11 vite më parë)
Bleta (11 vite më parë)
Faleminderit shume Rita, te pershendes.
Rita (11 vite më parë)
Blerta mos u brengos asgje, sepse vet e ke mesuar ashtu qe ti arrit qellimin me te qara, mirepo mos harro se te te gjithe ndodhe ajo por mos i blej vazhdimisht edhe une e kam djalin te njejtes moshe por i them nuk ka gjithnje me ble lodra ne fillim edhe ai qajke po une vazhdojsha rrugen edhe prap ja perseritsha edhe mbajsha qendrim mos ia ploteso te gjitha deshirat qe ai don me i arrit me te qajtun edhe foli tregoi se ai tash fillon me kuptu shume. E kalon kete faze mos u brengos te pershendes!

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?