Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjinjtë gjatë gjidhënies

Pershendetje. I kam bere kete pyetje dhe doktor Memlit mirepo nuk me eshte pergjigjur ende. Te dashura nena, jam e shqetesuar rreth gjirit. Kam femijen e pare dhe eshte dy muajsh te cilin e ushqej me gji. Qysh nga fillimi ne njerin gji nuk kam pasur qumesht te mjaftueshem, po e shoh qe dita dites po e humb, ndersa e quditshme qe ne tjetrin kam shume i cili edhe derdhet, bebin e kam mire dhe ka shtuar normal kg. Ka pasur kush prej jush te njejtin rast apo keni ndonje keshille qe do te me ndihmoje ne kete aspekt? Ju uroj gjithe te mirat dhe shendet per bebet e juaja.

Elona (11 vite më parë)
Elona (11 vite më parë)
Te falenderoj shume Vala. Gjithe te mirat.
Vala (11 vite më parë)
Pershendetje Elona, Sa me shume pin beba nga ai gji aq me shume qumesht do te prodhhet aty, keshtu qe jepi bebit qe te pij edhe nga gjiu tjeter sado qe i qet, duke thithe me shume fillon te prodhoj me shume. Shpresoj te te ndihmoj dhe bebit i deshiroj rritje te shendetshme!

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?