Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lindje me epidurial

Pershendetje! A ka ndonje nga ju qe ka bere lindje natyrale me epidurial? Per mua eshte lindja e pare dhe doja te dija eksperiencat tuaja rreth kesaj.

Brikena (12 vite më parë)
Erza (12 vite më parë)
Pershendetje Brikena une e kam nje vajze qe 5 jave dhe e kam lind normal por me epidural, kam pas nje lindje shume te lehte pa dhimbje edhe pse shume njerez thojne se me vone mund te kesh probleme me belin me pas dhimbje por une jetoj ne Amerike dhe e kam pyet mjekun para se te lindi per epidural por me kane thene se nuk eshte kurrfaer problemi pse mos me marre, pse mi duru dhimbjet keshtu qe te preferoj me marre. Te uroj fat tung.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?