Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rreth analizave para shtatzënisë

Jam 36 vjeçare dhe kam nje femije 18 muajsh. Dua qe ta kem edhe nje femije, çfare me shqeteson pak me shume eshte sindromi down edhe pse askush as ne familjen time e as te burrit nuk ka çrregullime te tilla edhe femiu fal zotit eshte shume mire. Desha te ju pyes çka me preferoni ju, si te veproj te nisi e te bej dabell e tripell testin apo çfare me thoni ju ? Me padurim pres pergjigjen e juaj, me shume respekt.

Lola (13 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?