Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Qumështi i pamjaftueshëm i gjirit

Pershendetje nena te dashura, e kam vajzen 11 muaj e gjysme, dhe po e verej qe qumeshti i gjirit po me largohet, mundohem mos ti jap vajzes tere diten qe te kem per naten, sepse vetem me gji e ze gjumi, vertete jam e shqetsuar sepse nuk di cfare te beje tani, nganjehere ma lyp dhe diten gjirin po mundohem ti iki disi, qumesht shtese kam filluar ti jap qe 1 jave, por nuk e pin shume si bebet tjera, i jap qumeshtin vita me 7 vitamina, mendoni se eshte i mire ky lloj qumeshti, dhe me thoni ju lutem si tia beje qe neser ndoshta me ndalet qumeshti krejt dhe nuk di cfare te beje per naten, eshte femija im i pare, ju faleminderit shume per pergjigjje.

Diana (12 vite më parë)
Alba (12 vite më parë)
Pershendetje Diana edhe une kur e kam pas vajzen ne gji nuk kam pas shume qumesht, ka ndodh qe naten vajza ka qajt qe ka qene unte e une prej dhimbjes qe nuk kisha qumesht po ashtu e kam majt deri ne 2 vjet. E qumeshti vita qysh e di une eshte i mire mundesh ta pyesesh edhe mjekun e tij, ai te tregon e diten jepi edhe naj lang e inshalla shpresoj qe e kalon me gjitha te mirat.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?