Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Probleme me urinimin

Pershendetje nena. Desha te ju pyes se a ju ka ndodhur ndonjehere qe ne perfundim te urinimit te keni dhimbje apo shtrengim vaginal? Nuk e di cfare te bej? Pres pergjigjen tuaj.

Marigona (13 vite më parë)
Alba (13 vite më parë)
Pershendetje Marigona po mu m`ka ndodh ashtu, kam pas dhimbje po kam shku te mjeku m`ka dhane ilaçe edhe ma kurre nuk m`ka ndodh. Te uroj sherim sa me te shpejte.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?