Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ikja e gjirit

Pershendetje nena kam nje problem shume te madh! Kam djalin tete muajsh dhe po i dalin dhembet dy i kane dale po i dalin te tjere... deri ne 5 muaj e gjysem e kam ushqyer vetem me gji... me pas i fillova ushqime te tjera me hante shume mire dhe gji kisha mire jo per cdo vakt por kisha.... u be gjati nje muaj qe kam shume pak as per naten mezi kam... theksoj qe gjate kohes qe kam marre ilace per nje infeksion me iku gjiri me erdhi prape por jo si me pare... kalova dhe nje gjendje gripale a ku ta di une cfare qe dhe nuk pata me gji vec pak pasi nuk mund te haja se me perzihej... ju lutem me thoni cduhet te bej pasi djali s`me han asgje ngaqe ka dhembet..e shoh qe gjirin e do por skam cti ofroj?! Ju lutem me ndihmoni!

Bruna (12 vite më parë)
Laura (12 vite më parë)
Pershendetje, une kam nje mendim mos u ben merak qe nuk ke gji provo jepi qumesht sepse deri ne 6 muaj gjiri me nuk ka efekt vec mvaret prej tij, jepi qumesht te zakonshem edhe te teren e ka prej dhembeve edhe sa me pak shishen mundohu me gote me vrima sepse cuclla ja prish dhembet, suksese.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?