Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Thithja e fëmiut në krah të dorës

Pershendetje nena te dashura, kam nje pyetje, kam femijen 3 muajsh, e ushqej me gji por pasi ta ushqej me gji pas 1 ore e vendosi ne krah, ai ma thith bluzen, une mendoj qe eshte i uritur marre me i jap gji, ai nuk e merr gjiun edhe flen 30 minuta, i del gjumi, nuk e di se si me ja bo?

Lauraa (12 vite më parë)
Eda 1 (12 vite më parë)
Pershendetje Laura edhe une kam nje djale 3 muajsh e gjysme, edhe ai vepron ne te njejten menyre, shume njerez me thone jepi prape se eshte i uritur, ndersa pediatri me ka thene se eshte normale dhe nuk ka nevoje per brengosje... nuk e mer gjiun se eshte i ngopur por ndoshta jane duke i dale dhembet dhe ka nevoje qe t'i kruaj diku, ndersa per gjume edhe djali im gjate dites flen 1 ore pastaj 3 deri ne 4 ore nuk flen eshte gje normale nuk ke nevoje te shqetesohesh. Cdo te mire.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?