Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ndjenja rreth bebes gjatë shtatzënisë

Nena te nderuara kam nje pyetje, i kam dy femije, njeri 7 dhe 4, tash jam shtatzene ne javen e 36 dhe nuk e di pse por nuk kam kurrfare ndjenja qe kam me pas edhe nje bebe edhe jam e shqetesuar pse me ndodh kjo, mos ka me me ndodh dicka mbasi keshtu i kam ndjenjat? Ju kisha lut per ndonje pergjigjje te me qetesoni. Tung ju uroj gjithe te mirat juve dhe femijeve tuaj.

Aida (13 vite më parë)
Aida (13 vite më parë)
Faleminderit shume Eda ishalla shkon gjithcka mire dhe ma fal Zoti nje bebe te shendoshe. Paqin fat dhe shendet femjeit e tu, te pershendes:-)
Eda (13 vite më parë)
Aida, edhe une kam tre femije. Fatmiresisht, mua nuk me ka ndodhur kjo gje. Perkundrazi, shtatzenine e trete e kam shijuar edhe me mire se dy te parat. Mendoj se rasti yt ka te beje me dinamiken e perditshme. Jam shume e sigurt se do ta duash shume dhe do t'i perkushtohesh si nje nene shembullore. Ndjenjat do te forcohen posa ta mbash foshnjen ne duar. Suksese!

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?