Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Si mund të takohemi?

Pershendetje nena te dashura, jam nje nene 20 vjecare dhe e kam nje vajze qe 11 muaj e gjysme ,jetoj ne Prishtine (te qafa) dhe jetoj pothuajse vetem sepse burri im udheton cdo 1 muaj, dhe vertet nganjehere skam se cfare te beje, neqoftese ka ndokush prej juve qe e ka te njejten situate apo ka qef ndonjehere te dale, kisha pasur shume deshire te njoftohemi, gjithe te mirat.

Diana (12 vite më parë)
Mimoza (12 vite më parë)
Kassel oshte ngat Frankfurtit, nje qytetez e vogel. Gati 2 ore eshte larg Frankfurtit. Pershendetje, - as une nuk pe di ku eshte ky qytet ku ti po banojshee. Kiiiss.
Elona (12 vite më parë)
Mimoza une nuk e di ku eshte Kassel, une jetoj ne Wolfsburg.
Mimoza (12 vite më parë)
Takohemi pse joo Elona. Vetem me trego ne cfare vendi je ketu? Ishalla qellon ne Kassel :D:D une jetoj ne Kassel dhe jam me prejardhje e Kumanoves (Maqedonise). Pershendetjee.
Elona (12 vite më parë)
Pershendetje per ty Diana.E cmoj iden tuaj,vertet ke menduar mire,te gjitha ne nenat e reja kemi nevoj per njera-tjetren. Ndersa edhe une sikur MIMOZA jetoj ne Gjermani.Mimoze pasi qe jemi larg tyre po takohemi ne ketu heheheh.Ju uroj gjithe te mirat.
Mimoza (12 vite më parë)
Shume shume IDEE e mire Diana, me vjen keq tani pse une jetoj ne Gjermani, hehe po te isha edhe une atje do te vija te te vizitoja edhe ne shtepi. Por fati eshte i tille, te pershendess shuuuuummme urime per beben.
Diana (12 vite më parë)
Po sigurisht, 044/916-506;
Vali (12 vite më parë)
Pershendetje Diana edhe une kisha pas deshire te takohem me ty por fatkeqsisht une jetoj ne Peje dhe nuk mundem nuk e di a kishe pas mundesi numrin e telefonit me ma dhene ketu dhe sigurisht qe do te komunikoja me ty dhe ndoshta ndonjehere me qet puna ne Prishtine dhe kisha pas deshire me u taku edhe une e kam vajzen 11 muajshe dhe po ballafaqona me keto ushqime e gjesende qe na mundojne nese ki mundesi numrin do te therrisja menjehere... te pershendes shume Vali pres pergjigje tungi.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?