Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Humbja e apetitit të foshnjes

Kam vajzen 8 muajshe, para dy javesh i ka dalur dhembi. Nuk ka pasur probleme veqse nuk han ushqim fare. Deshta ta di nga eksperienca juaj se ndoshta humbja e apetitit ka te bej me daljen e dhembeve dhe cfare keni vepruar ju? Faleminderit.

Kosovarja (13 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?