Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Sa fëmijë keni dëshirë ti keni?

Pershendetje nena. Sa femije keni deshire ti keni?

Vali (12 vite më parë)
Laura (12 vite më parë)
Pershendetje nena, a keni mundesi dikush prej jush qe te me tregoje qe te lidhem ne komunitetin bebaime, une kam provuar dhe me kane derguar sms kodin por nuk po mundem qe te kyqem se di pse, po me del nje shigjete aty ne mes, po me shkruan kyqu ketu, por kur po kyqem nuk po me ben. Ju pershendes, cdo te mire.
Diana Z (12 vite më parë)
pershendetje vali,une kam qef me i pas 2 ,te parin gjithmon kam pas qef qik,dhe tani fal zotit qiken 1 vjeqe e kam,dhe te dytin kam qef djal,te pershendes shum vali
Vali (12 vite më parë)
Pershendetje Valizake, Teuta dhe moki, une kam 3 femije dhe deshira ime eshte ti kem 4, 2 djem dhe 2 vajza, tash i kam 2 djem dhe nje vajze, ju pershendes shume, Vali.
Valizake Thaçi Celina (12 vite më parë)
Lumi ti Teuta, sa e zoja :)
Teuta Murati (12 vite më parë)
Kam deshire te kem 4 femije,e tani jam shtatzene me femijen e trete :)
(12 vite më parë)
ahhahaha 2 vali po ti sa i ki a sa don mi pas haha
Valizake Thaçi Celina (12 vite më parë)
3 :)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?