Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Largimi i gripit dhe dhimbja e veshëve

Kam djalin 9 muajsh dhe nga gripi i kane ngel sekrecione ne hunde dhe ka pak kolle i mora ilac dhe iu largua por po i dhembin veshet fort... me se tia mjekoj? Me dha doktori nje ilac per veshet por spo i largohet shume pak i kane pushu... sa duhet ti ike dhimbja e vesheve?

Bruna (12 vite më parë)
Dita Rrustemi (12 vite më parë)
per veshet mua me ka dhen mjekja nje surup pluhur qe pergaditet me uje dhe ja jep ne disa ore e i kalon per dy dite klm

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?