Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rreth gjidhënies

Kam nje djale 3 muajsh, deri tani e ka pi gjirin shume mire sepse e ushqej vetem me gji, por ka disa dite qe pin vetem naten 3 deri 4 dhe gjate dites shume rralle edhe ate vetem kur eshte ne gjume ose fare! Nese ka pasur dikush nje pervoje te tille, ju lutem me shkruani. Faleminderit.

Nota (12 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?