Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kush nga nënat mund të më ndihmoj?

Pershendetje nena. Une shoh qe disa nga ju keni vendos fotot tuaja. A mundet dikush te me ndihmoje dhe te me tregoj se si mund une te vendos foton? Pershedetjeee.

Mimoza (12 vite më parë)
Mimoza (12 vite më parë)
Aahhhhhhhhhhaaaaaaaa Pooo e gjeta hahah Flm shuummm per ndihmen. Ju pershendessss
Dita Rrustemi (12 vite më parë)
mimoza njeherit duhesh mu regjistru te komunitetei beba ime aty mundesh me shkru te dhenet foton e profilit tend e me pas edhe me shtu beben tende ku mundesh mi vendu albume fotosh etj hyn aty kyqu dhe gjithcka i ke aty klm tung
Mimoza (12 vite më parë)
Nuk po mundem me gjet Breh. Scheizeeeeeeeeeeeeeee
Denada (12 vite më parë)
Mimoza, shko tek edito qe e ke ne anen e djathte, edhe aty poshte e ke foto: dmth eshte katrori nen katrorin e kalkulimit te lindjes. Te pershendes.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?